knihovna bude během státního svátku 1. 5. a v pátek 3. 5. mezi 12. – 13. hodinou z provozních důvodů zavřena. Děkujeme za pochopení.

ZÁLOŽKA – Veronika Křížová a Zuzana Andrášová / Jak se peklo pro celou zemi / beseda

Neděle, 28. duben 2024 od 14:00

vstup zdarma

Obě pečou jedna báseň, což prokázaly i před porotou v soutěži Peče celá země. Bylo by škoda nezeptat se těchto litoměřických rodaček Veroniky Křížové a Zuzany Andrášové na informace ze zákulisí soutěže, ale také na spoustu dalších věcí. Jejich jedinečné dezerty si budete moci koupit v naší pro tuto událost připravené kavárně.

ZÁLOŽKA - Tady se najdete!

První ročník přehlídky malých nakladatelství a vydavatelství převážně ze severu Čech nabízí kromě setkání se spisovateli, ilustrátory a tvůrci také pestrý program pro všechny milovníky knih.