Knihovna Karla Hynka Máchy je veřejnou knihovnou, pověřenou výkonem regionálních funkcí. Poskytuje svým uživatelům knihovnické a informační služby v návaznosti na systematicky budovaný knihovní fond a databáze knihovny. Podle možnosti zajišťuje přístup k dalším informačním systémům.

Naše knihovna

Štítky

Vážení čtenáři,

upozorňujeme na změnu v letním provozu. Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a ve čtvrtky a soboty bude knihovna zavřena.
Děkujeme za pochopení.

KAFKA 100 – S Kafkou na cestách / soutěž

Pondělí, 10. červen 2024 od 8:00 - pondělí, 2. září 2024

Knihovna K.H. Máchy

AKCE JE PŘÍSTUPNÁ BEZ PŘEDCHOZÍ REZERVACE

Místo akce

Knihovna K.H. Máchy
Mírové náměstí 153/26
Litoměřice 1, 41201

KAFKA 100

Sto let uplynulo od smrti Franze Kafky, jednoho z literárně nejvlivnějších spisovatelů 20. století. Připomeneme si jej několika zajímavými akcemi!

S Kafkou na cestách / soutěž

Kafka žil v Praze, pochyboval o smyslu života a zajímala ho jenom literatura…Taková je poněkud povrchní představa o slavném pražském rodákovi. Pravdou však je, že Kafka rád cestoval a měl rozličné zájmy.

Zapojte se do prázdninové soutěže o krásné knižní ceny. Máte dvě možnosti, jak to udělat:

1. Pošlete nám pohled z vašich prázdninových cest a připište heslo KAFKA100. Všechny je pak v knihovně vystavíme a v září vylosujeme několik výherců knižních cen.

2. Nebo si kupte originální tašku KAFKA100, kterou vytvořila naše výtvarnice Helena Hošková, vyfoťte se během letních výletů a radovánek a fotku pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tašky si můžete koupit v oddělení registrace.