Knihovna Karla Hynka Máchy je veřejnou knihovnou, pověřenou výkonem regionálních funkcí. Poskytuje svým uživatelům knihovnické a informační služby v návaznosti na systematicky budovaný knihovní fond a databáze knihovny. Podle možnosti zajišťuje přístup k dalším informačním systémům.

Naše knihovna

Štítky

Vážení čtenáři,

upozorňujeme na změnu v letním provozu. Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a ve čtvrtky a soboty bude knihovna zavřena.
Děkujeme za pochopení.

KAFKA 100 – Najdi Řehoře! / pátrací hra pro děti

Pondělí, 10. červen 2024 od 8:00 - pondělí, 2. září 2024

Knihovna K.H. Máchy

AKCE JE PŘÍSTUPNÁ BEZ PŘEDCHOZÍ REZERVACE

Místo akce

Knihovna K.H. Máchy
Mírové náměstí 153/26
Litoměřice 1, 41201

KAFKA 100

Sto let uplynulo od smrti Franze Kafky, jednoho z literárně nejvlivnějších spisovatelů 20. století. Připomeneme si jej několika zajímavými akcemi!

Najdi Řehoře! / pátrací hra pro děti

Slyšeli jste někdy o Franzi Kafkovi? Byl to slavný spisovatel, který žil před sto lety a my jsme na jeho počest připravili tuto pátrací hru. Hlavní postavou je Řehoř,

o kterém Franz Kafka napsal povídku Proměna.

Jak hrát?

Vyzvedni si hrací kartu na dětském oddělení a splň jednotlivé úkoly.
Po vyluštění získáš odměnu.
Hra probíhá od června do září 2024. Mrkni na video na našem instagramu