v sobotu 26. října a v pondělí 28. října bude knihovna  zavřena. Děkujeme za pochopení.

Autobusem

Knihovna je od autobusového nádraží vzdálena 1,2 km. Projdete podél budovy nádraží Litoměřice město směrem k přechodu u světelné křižovatky. Přejdete semafory a ulicí Dlouhá se dostanete na Mírové náměstí. Knihovna KHM se nachází diagonálně vpravo, vedle restaurace Leonardo.

Vlakem

Příjezd na stanici Litoměřice horní nádr.

Ulicí Palackého se vydáte až ke křižovatce s ulicí Palachova, odkud půjdete směrem ke Kinu Máj a dále pak ulicí Sovova k přechodu pro chodce se semafory v ulici Na Valech. Přejdete ulici Na Valech a pokračujete rovně mezi tržnicí a budovou územní správy Ministerstva vnitra, dále pak ulicí 5. května, až se dostanete na Mírové náměstí. Budova knihovny je asi 20m v řadě domů po vaší pravé ruce.

Příjezd na stanici Litoměřice město

Cesta je stejná jako z autobusového nádraží (viz výše).

Autem

...