• PRO ČTENÁŘE:

Uživatelům Knihovny Karla Hynka Máchy s platným čtenářským průkazem zajišťujeme výpůjčky dokumentů z jiných knihoven ČR nebo ze zahraničí.

Poplatek za meziknihovní výpůjční službu v rámci ČR je 70 Kč za 1 publikaci, viz ceník.

Žádosti lze podávat:

1. osobně na Naučném oddělení, 2. patro knihovny
  3. vyplněním formuláře pro registrované uživatele Knihovny Karla Hynka Máchv Litoměřicích

Další informace:
Výpůjčky získané z fondu jiných knihoven se zpravidla půjčují absenčně (lze si je půjčit domů). Knihy objednané přes meziknihovní výpůjční službu (MVS) se vyzvedávají na Naučném oddělení.
O prodloužení výpůjčky je možné zažádat před uplynutím výpůjční doby dokumentu.

• PRO KNIHOVNY:

Žádosti lze podávat: