v sobotu 26. října a v pondělí 28. října bude knihovna  zavřena. Děkujeme za pochopení.

Centrální registrace a evidence čtenářů se nachází v Oddělení registrace v přízemí budovy.

Odkazy:

Služby:

• veřejně přístupný INTERNET
  • přístupný ON-LINE katalog
V Oddělení registrace se nachází fond hudebního oddělení a část fondu oddělení beletrie (sci-fi, fantazy, cizojazyčná literatura). Zde si můžete půjčit elektronickou čtečku knih.

Další služby:

• fontána s pitnou vodou
  • půjčování deštníků
  • půjčování brýlí