v pondělí 28. října bude knihovna z důvodu státního svátku zavřena. Děkujeme za pochopení.

Pozvánky na týden 13-19 březen 2023

úterý, 14 březen

Znakování s batolaty – PhDr. Anežka Grimová

úterý, 14. březen 2023 od 10:30

(Obsazenost: 17 z 20)

KAPACITA AKCE JE NAPLNĚNA. NELZE SE JIŽ PŘIHLAŠOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Naučte se znakovat a domluvíte se svým dítětem mnohem dříve, než vysloví svá první slova.

středa, 15 březen

Rukopisy od Mrtvého moře po 75 letech – PhDr. Milan Žonca, Ph.D.

Středa, 15. březen 2023 od 17:30

O jednom z nejsenzačnějších archeologických nálezů 20. století z období, kdy se utvářela bible a základy křesťanství. Co dnes, po 75 letech od nalezení vzácných svitků, vlastně víme? Přednáší proděkan FF UK.

sobota, 18 březen

KnihoLOVEní I.

Sobota, 18. březen 2023

(Obsazenost: 10 z 200)

KAPACITA AKCE JE NAPLNĚNA. NELZE SE JIŽ PŘIHLAŠOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Dvě soboty budou patřit oblíbené rodinné hře. Sledujte náš facebook a instagram, splňte úkol a vydejte se hledat knižní poklad.