v pondělí 28. října bude knihovna z důvodu státního svátku zavřena. Děkujeme za pochopení.

Pozvánky na týden 24-30 duben 2023

pondělí, 24 duben

Celia – život bez lepku o.p.s. a Klub Celiakie Litoměřice

Pondělí, 24. duben 2023 od 17:00

Setkání osob zajímajících se o bezlepkovou dietu. Diskuzi povede Mgr. Vladimíra Hovorková.

středa, 26 duben

Překladatelé do knihoven – Hana Zahradníková

Středa, 26. duben 2023 od 17:30

Povídání o cestě knihy zahraničního autora ke čtenáři a o profesi překladatele jako takové.

Beseda se koná ve spolupráci s Obcí překladatelů v rámci projektu “Poznejte svého překladatele”.

pátek, 28 duben

Čtení nás baví… s babičkou či dědečkem

Pátek, 28. duben 2023 od 15:30

(Obsazenost: 2 z 12)

KAPACITA AKCE JE NAPLNĚNA. NELZE SE JIŽ PŘIHLAŠOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Zveme děti na setkání nad zajímavými knížkami. Tentokrát s půjčenou babičkou či dědečkem.

Zdravý životní styl a koncept bezobalu – Petr Havlíček

Pátek, 28. duben 2023 od 17:00

O zdravém životním stylu a konceptu “bezobalu” s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem.
galerie knihovny, vstupenky od 300 - 700 Kč k prodeji v bezobalovém obchodě Meloun, Velká Dominikánská 264/26, Litoměřice