v sobotu 28. září a v pondělí 28. října bude knihovna z důvodu státních svátků zavřena. Děkujeme za pochopení.

Pozvánky na týden 4-10 březen 2024

středa, 06 březen

HISTORIE KOLEM NÁS – Represivní aparát v policejní věznici Terezín – Tomáš Gol / přednáška

Středa, 6. březen 2024 od 17:30

(Obsazenost: 30 z 30)

KAPACITA AKCE JE NAPLNĚNA. NELZE SE JIŽ PŘIHLAŠOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Cílem přednášky je seznámit posluchače s příslušníky represivního aparátu, kteří zajišťovali chod policejní věznice Terezín. Kromě samotných dozorců se bude přednáška věnovat také příslušníkům Schutzpolizei a strážnímu personálu z řad SS. Zmíněni budou také další příslušníci represivního aparátu Třetí říše podílející se na ostraze vězňů zdejší věznice.

Detail akce

sobota, 09 březen

O Krakonošovi – Naivní divadélko pro všechny / loutková pohádka

Sobota, 9. březen 2024 od 9:30

Zveme děti na veselou pohádku plnou písniček.

Detail akce