v sobotu 26. října a v pondělí 28. října bude knihovna  zavřena. Děkujeme za pochopení.

Oddělení pro děti a mládež se nachází ve druhém poschodí budovy. Je možné použít výtah.

Děti se zde mohou seznámit se zjednodušenou podobou ceníku, knihovního řádu. Obrázkové schéma představuje zábavným způsobem jak smysluplně využít čas v knihovně, kde co na oddělení mohou děti najít a jaké knihovnické služby jim knihovna nabízí. Prostřednictvím webu se také naučí přihlašovat do svého čtenářského konta a využívat jeho funkcí.

• beletrie pro děti a mládež
  • naučná literatura
  • časopisy (přehled zde)
  • komiksy