v pondělí 28. října bude knihovna z důvodu státního svátku zavřena. Děkujeme za pochopení.

Básnické inspirace Litoměřice

úterý, 21. březen 2023 od 17:00

zdarma

Naučné oddělení

Přijďte si poslechnout ukázky z knihy, která byla vydána u příležitosti 800 let města Litoměřice.

Kniha editorů Olgy Bělové a Pavla Groha, v níž najdeme verše Ivo Vodičky, Tima Postovita, Pavla Groha, Olgy Bělové, Pavla Hlušičky, Leily Begim, Gregory diVino, Alexeje Sevruka, Radky Hryzové, Blucira, Bronislava Podlahy. Autorem filozofického zamyšlení je Vít Pokorný. Byla vydána v roce 2020 u příležitosti výročí 800 let města Litoměřice. Čtení z knihy proběhne na naučném oddělení za účasti některých autorů a dalších hostů.

Štítky:
autorské čtení