v sobotu 28. září a v pondělí 28. října bude knihovna z důvodu státních svátků zavřena. Děkujeme za pochopení.

Rodopis – Jméno a příjmení – Helena Voldánová | přednáška

Pátek, 3. listopad 2023 od 9:00

(Obsazenost: 18 z 20)

KAPACITA AKCE JE NAPLNĚNA. NELZE SE JIŽ PŘIHLAŠOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Pátrání po rodinných kořenech je úžasná detektivka. Hledáme, kde naši předci žili, čím se živili i jak se jmenovali. Zapátráme po původu a způsobu zápisu jmen a příjmení. Pátrání po rodinných kořenech je úžasná detektivka. Hledáme kde naši předci žili, čím se živili i jak se jmenovali. Zapátráme po původu a způsobu zápisu  jména a příjmení, ukážeme si, jak je vyhledat a co vše nám můžou prozradit o našich předcích. Lektorkou je genealožka Helena Voldánová, která působí v České genealogické a heraldické společnosti v Praze z.s.

Rozhovor s lektorkou, geneoložkou Helenou Voldánovou zde