v sobotu 28. září a v pondělí 28. října bude knihovna z důvodu státních svátků zavřena. Děkujeme za pochopení.

Sebeřízené vzdělávání | diskuzní setkání

Pondělí, 6. listopad 2023 od 17:00

zdarma

O podmínkách a možnostech sebeřízeného vzdělávání u nás i ve světě, o chystaných změnách ve školství a také o nově přeložené sérii knih psychologa Petera Graye s hosty, kterými jsou:
Jana Nováčková, psycholožka a spoluautorka knihy a stejnojmenného konceptu Respektovat a být respektován,

Michaela Řeřichová, terapeutka a spoluzakladatelka Aliance pro sebeřízené vzdělávání,

Jiří Košárek, spoluzakladatel Aliance pro sebeřízené vzdělávání a zakladatel projektu SvobodaUčení.cz
Gabriela Ježková, zakladatelka a ředitelka ZŠ a Gymnázia Ježek bez klece v Brně a žáci této školy, Veronika Šrenková, Jan Stareček a Amálie Bočková.