v sobotu 28. září a v pondělí 28. října bude knihovna z důvodu státních svátků zavřena. Děkujeme za pochopení.

Svatý Martin s knihovnou

Pátek, 10. listopad 2023 od 17:00

zdarma

Mírové náměstí 153/26
Litoměřice 1, 41201

Oslavte s námi hodnoty dobra, které svatý Martin představuje. Kromě dílniček a průvodu světýlek se můžete těšit také na příjezd svatého Martina na koni a promluvu v kostele sv. Vojtěcha. V parku Václava Havla bude od úterý připravena Svatomartinská stezka pro děti s možností vyhrát krásnou cenu. Výherce vybereme losem během pátečního programu v parku.
knihovna | vstup zdarma

út 7 – pá 10/ 11 – Svatomartinská stezka pro děti v parku Václava Havla

Od úterý do pátku si můžete s dětmi projít stezku s úkoly a hádankami o svatém Martinovi. Kdo chce soutěžit o zajímavou cenu, pošle odpověď na vybrané otázky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Výherce vybereme losem během pátečního programu v parku.

PÁTEK 10/ 11:

17.00 Dílničky pro děti galerie knihovny a naučné oddělení | vstup zdarma
18.00 Lampiónový průvod sraz před knihovnou | s sebou lampión
18.20 Svatý Martin a žebrák | scénka | park Václava Havla | hrají žáci LDO ZUŠ Litoměřice
19.00 O svatém Martinovi | promluva litoměřického děkana Józefa Szeligy kostel sv. Vojtěcha