v sobotu 28. září a v pondělí 28. října bude knihovna z důvodu státních svátků zavřena. Děkujeme za pochopení.

Masáže pro malé děti – Jitka Vykouková / přednáška

úterý, 16. leden 2024 od 9:00

(Obsazenost: 12 z 12)

KAPACITA AKCE JE NAPLNĚNA. NELZE SE JIŽ PŘIHLAŠOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

vstupné dobrovolné

Objevte léčivou sílu dotyků, která u nejmenších dětí zlepšuje spánek, harmonizuje dýchání i trávení a velmi často pomáhá při léčbě ekzému či astmatu. Více zde. Po úvodní teoretické části bude následovat praktická, tedy maminky si budou moci vyzkoušet na vlastním dítku techniky masáží pod vedením lektorky.
UPOZORNĚNÍ: Kapacita míst je 12 rodičů s dětmi, aby byl prostor i na praktické ukázky masáží.

Štítky:
děti masáž relaxace