upozorňujeme na změnu v letním provozu. Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a ve čtvrtky a soboty bude knihovna zavřena.
Děkujeme za pochopení.

VE STŘEDU NA STŘEDU / happening

Středa, 12. červen 2024 od 15:00

vstup zdarma

areál Severka
Komenského 2024
Litoměřice, 41201

MURAL Litoměřice vás zve na zajímavou akci na sídlišti Střed, na ploše před Severkou. Dozvíte se něco o umění ve veřejném prostoru, proběhne tvorba dočasného Muralu studenty, umělci a veřejností. Na programu je výstava místních umělců, autorské čtení z nové sbírky GDV Jiřího Tulise, vystoupení kapely Pepek a Námořník či divadla Sex Kulomets. Zázemí poskytne místní bar Gallery lunch.

Akci podpořily Město Litoměřice, Knihovna K.H.Máchy, LitoHUB, GJJ, Gallery lunch, SDGS.

areál SEVERKA, Komenského 2024

Více informací najdete ZDE