Knihovna Karla Hynka Máchy je veřejnou knihovnou, pověřenou výkonem regionálních funkcí. Poskytuje svým uživatelům knihovnické a informační služby v návaznosti na systematicky budovaný knihovní fond a databáze knihovny. Podle možnosti zajišťuje přístup k dalším informačním systémům.

Naše knihovna

Štítky

Vážení čtenáři,

upozorňujeme na změnu v letním provozu. Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a ve čtvrtky a soboty bude knihovna zavřena.
Děkujeme za pochopení.

 

Góly a příběhy – Zdeněk Folprecht / program pro děti

Středa, 21. srpen 2024 od 13:30

Knihovna K.H. Máchy

AKCE JE PŘÍSTUPNÁ BEZ PŘEDCHOZÍ REZERVACE

Cena

vstup zdarma

Místo akce

stadion FK Litoměřicko
U Stadionu 2, Litoměřice
Litoměřice 1

Zdeněk Folprecht, který má za sebou angažmá ve Spartě, Liberci, Viktorii Žižkov i v klubech v Itálii a na Kypru, se po ukončení své aktivní kariéry vrhl na novou dráhu jako televizní fotbalový expert. Kromě kopaček však obul i jiný druh bot – literárních. Začal psát veselé fotbalové pohádky pro své syny, které si oblíbili natolik, že se z vyprávění při svitu lampičky stala knižní publikace Fotbalové pohádky Zdeňka Folprechta. Rozhovor s autorem si můžete pustit ZDE

Zveme děti na setkání s tímto známým fotbalistou, rozhlasovým redaktorem a také spisovatelem. Kromě čtení ukázek z jeho knihy se můžete těšit také na společný trénink.

Spolupořadatelem je FK Litoměřicko.


Back to top