v sobotu 26. října a v pondělí 28. října bude knihovna  zavřena. Děkujeme za pochopení.

Masáže pro větší děti – Zuzana Pátková / přednáška

Pondělí, 7. říjen 2024 od 17:00

vstup zdarma

Program MISP (Massage In School Programme) zavádí dotekové aktivity pro děti ve věku 4–12 let do škol, kde pomáhá snižovat šikanu a zlepšovat pohodu dětí. Zlepšuje duševní zdraví a podporuje zdravou komunikaci. Úspěšně se využívá i v dětských domovech, komunitách a sportovních klubech. Certifikovaná instruktorka MISP přiblíží jeho přínosy.

Akce je pořádána v rámci Dnů zdraví.

Štítky:
děti masáže