v sobotu 26. října a v pondělí 28. října bude knihovna  zavřena. Děkujeme za pochopení.

HUSIČKY / výtvarná soutěž pro děti

úterý, 29. říjen 2024 - pátek, 8. listopad 2024 od 12:00

zdarma

Zveme školky, školy, rodiny i jednotlivce k účasti na naší soutěži o krásné ceny!

Namalujte husu, husy či HUSIČKY a přineste obrázek na dětské oddělení. Vaše výtvory ozdobí knihovnu a budou zařazeny do losování během svatomartinského programu v pátek 8. 11. na Dómě.

NEZAPOMEŇTE U OBRÁZKU POZNAMENAT VAŠE JMÉNO A KONTAKT NA VÁS!!!

Kategorie základní školy a mateřské školy:
Během svatomartinského večera vylosujeme jednu ze tříd, která získá besedu a workshop se spisovatelkou Markétou Pilátovou o nové knize Pohádky pana Zahrádky a paní Pivoňkové  zcela zdarma. Beseda se bude konat 2. 12. 2024 dopoledne.

Kategorie rodiny a jednotlivci:

Během svatomartinského programu v pátek 8. 11. v podvečer vylosujeme z donesených obrázků několik výherců krásných plyšových hus.

VŠECHNY také srdečně zveme do parku Václava Havla na SVATOMARTINSKOU STEZKU