v sobotu 26. října a v pondělí 28. října bude knihovna  zavřena. Děkujeme za pochopení.

Svatý Martin s knihovnou

Pátek, 8. listopad 2024 od 17:00

vstup zdarma

Mírové náměstí 153/26
Litoměřice 1, 41201

Zastavte se v knihovně a pak se s námi vydejte lampiónovým průvodem k biskupské rezidenci na Dómu! Tam vás čeká divadlo žáků ZUŠ a světelné taneční vystoupení. U stánků Diakonie, Svitu či Bona Fide si budete moci zakoupit výrobky, kávu a občerstvení zajistí Nejen ZRNKO kávy. Navíc budete moci podpořit charitní sbírku pro oběti povodní. Během večera losujeme výherce výtvarné soutěže HUSIČKY.

Program:
Svatomartinské zastavení v knihovně / 17.00–18.00
Lampiónový průvod / sraz u knihovny / 18.00
Svatý Martin a žebrák / hrají mladí herci ze ZUŠ Litoměřice / biskupství / 18.20
První sněhová vločka – LED taneční vystoupení Rinas Company / biskupství / 18.45

A to ještě není vše!

konec října – 8. 11. HUSIČKY / výtvarná soutěž pro děti