v sobotu 26. října a v pondělí 28. října bude knihovna  zavřena. Děkujeme za pochopení.

Jak na chytrý telefon a tablet 3

Pondělí, 11. listopad 2024 od 8:30 - 12:30

(Obsazenost: 12 z 12)

KAPACITA AKCE JE NAPLNĚNA. NELZE SE JIŽ PŘIHLAŠOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Pokračovací seminář pro seniory 65+, kteří se již zúčastnili předchozích lekcí. Naučíte se další dovednosti v ovládání tabletu a chytrého telefonu a bezpečném používání internetu.

S sebou nabitý telefon či tablet, rezervace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., osobně na oddělení registrace či přes webové stránky knihovny