v sobotu 28. září a v pondělí 28. října bude knihovna z důvodu státních svátků zavřena. Děkujeme za pochopení.

Pozvánky na týden 10-16 červen 2024, from Hospoda U letního kina category

pondělí, 10 červen

KAFKA100 – Kafka a Felice – Karel František Tománek / autorské čtení, prezentace a diskuse o připravované divadelní hře

Pondělí, 10. červen 2024 od 19:00

Litoměřice Hospoda U letního kina

Připravili jsme pro vás soutěže, komiksový workshop s Markem Rubcem či právě autorský večer s K. F. Tománkem.

Inspirací pro napsání tohoto textu byl pětiletý nesmírně komplikovaný milostný vztah Franze Kafky a Felice Bauerové, který zásadně ovlivnil Kafkův zápas o možnost vlastní tvorby.

Setkání představuje formát „otevřené dílny“, předmětem diskuse bude nejen samotný text, ale i dramaturgie jeho vzniku.

Detail akce