Knihovna Karla Hynka Máchy je veřejnou knihovnou, pověřenou výkonem regionálních funkcí. Poskytuje svým uživatelům knihovnické a informační služby v návaznosti na systematicky budovaný knihovní fond a databáze knihovny. Podle možnosti zajišťuje přístup k dalším informačním systémům.

Naše knihovna

Štítky

Vážení čtenáři,

ve dnech 29. 6. - 7. 7. 2024 bude knihovna uzavřenaDětské oddělení bude mimo provoz od 29. 6. - 14. 7. 2024Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a v soboty bude knihovna zavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Zábavné dopoledne plné básniček, písniček, pohybu...

Program je zaměřený na všestranný rozvoj dětí – od nejmenších po ty před nástupem do MŠ. Děti si díky vzájemnému setkávání zvykají na nové prostředí a vrstevníky, pomocí říkanek a písniček rozvíjejí slovní zásobu a řeč, zároveň rozhýbají tělo a podpoří tak rozvoj jak hrubé, tak jemné motoriky, seznamují se  s prostředím knihovny a s knížkami. A rodiče tak získávají tipy na nové či zajímavé tituly knih vhodné pro společné čtení či práci s dětmi.

Lektorka: Anežka Grimová, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Facebook: Dopoledne s říkankou

Setkání klubu: každé úterý od 9:30 h (cca 45 min), vstupné 30 Kč

cílová skupina
rodičům s dětmi
seniorům s vnoučaty

Back to top