Knihovna Karla Hynka Máchy je veřejnou knihovnou, pověřenou výkonem regionálních funkcí. Poskytuje svým uživatelům knihovnické a informační služby v návaznosti na systematicky budovaný knihovní fond a databáze knihovny. Podle možnosti zajišťuje přístup k dalším informačním systémům.

Naše knihovna

Štítky

Vážení čtenáři,

ve dnech 29. 6. - 7. 7. 2024 bude knihovna uzavřenaDětské oddělení bude mimo provoz od 29. 6. - 14. 7. 2024Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a v soboty bude knihovna zavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Konverzace v němčině

Klub německé konverzace sdružuje už třetím rokem zájemce o procvičování komunikace v německém jazyce. Setkání se koná pravidelně každou středu v dopoledních hodinách v Knihovně Karla Hynka Máchy v Litoměřicích, odpoledne pak v litoměřické Čajovně Hóra.

Účastnický příspěvek 100 Kč za vyučovací hodinu směřuje skupina po vzájemné dohodě na konkrétní charitativní účel. Hana Pavlištová - lektorka a iniciátorka myšlenky "mluvíme pro dobrou věc" vede kurzy bez nároku na honorář. 

"Mluvíme pro dobrou věc": Od začátku tohoto roku vybrali účastníci Deutschklubu pro litoměřickou Diakonii už třicet jedna tisíc korun. Pravidelní účastníci Deutschklubu se už v prosinci minulého roku rozhodli podpořit projekt chráněného bydlení.

  • Předchozí přihlášení je nutné nejpozději jeden den před konáním akce.
  • Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mobil: 604 220 488

Těšíme se na všechny zájemce o konverzaci v německém jazyce.

Lektorka Hana Pavlištová

Setkání klubu: středy od 11 hodin v 2. patře – Galerie knihovny

Back to top