Knihovna Karla Hynka Máchy je veřejnou knihovnou, pověřenou výkonem regionálních funkcí. Poskytuje svým uživatelům knihovnické a informační služby v návaznosti na systematicky budovaný knihovní fond a databáze knihovny. Podle možnosti zajišťuje přístup k dalším informačním systémům.

Naše knihovna

Štítky

Vážení čtenáři,

ve dnech 29. 6. - 7. 7. 2024 bude knihovna uzavřenaDětské oddělení bude mimo provoz od 29. 6. - 14. 7. 2024Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a v soboty bude knihovna zavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Dopolední klub aktivního stáří LiPen

Setkání se zajímavými osobnostmi, přednášky a besedy na nejrůznější témata. Různé druhy cvičení těla i ducha. Návštěvy zajímavých míst a procházky městem s výklady. Kreativní tvoření, zpívání a poznávání zajímavostí, to vše a ještě mnoho dalšího zažijete s Dopoledním klubem aktivního stáří. Klub vede Mgr. Helena Učíková Lendacká. Pokud chcete rozšířit naše řady, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  Více informací najdete na našich webových stránkáchSetkání klubu každý pátek od 9 hodin v 2. patře knihovny.

LiPen
LiPen
LiPen
Previous Next Play Pause
1 2 3

Klub tvůrčího psaní LiPen

Na jaře roku 2011 se v knihovně sešla první malá skupinka seniorů, kteří se zajímali o tvůrčí psaní. Postupně přicházeli noví zájemci, kteří společně vytvořili klub a postupně také založili Spolek LiPen. Scházejí se spolu od té doby pravidelně a baví se rozmanitými tvůrčími úkoly k získání inspirace a rozšíření slovní zásoby. Díky tomu se potom pouští také do “vážného” psaní. Publikovali např. v rodinném časopise Klobouk na pařezu a v prosinci roku 2015 vydali svou první knihu s názvem Dneska jsem viděl psa. Každý rok se také připojují k mezinárodnímu literárnímu happeningu Noc literatury, jehož organizaci v Litoměřicích si vzali na starost.

Setkání klubu každé úterý od 15 hodin v 2. patře knihovny.

Klub tvůrčího psaní LiPen
Klub tvůrčího psaní LiPen
Klub tvůrčího psaní LiPen 2023
Klub tvůrčího psaní 2023
Klub tvůrčího psaní 2023
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Back to top