Knihovna Karla Hynka Máchy je veřejnou knihovnou, pověřenou výkonem regionálních funkcí. Poskytuje svým uživatelům knihovnické a informační služby v návaznosti na systematicky budovaný knihovní fond a databáze knihovny. Podle možnosti zajišťuje přístup k dalším informačním systémům.

Naše knihovna

Štítky

Dětské oddělení nabízí pro děti z mateřských škol a pro žáky základních škol literární besedy, hry s příběhem zaměřené na četbu a porozumění textu a knihovnické lekce zaměřené na získání orientace v knihovně a jejím fondu. Program již připravených besed je možné rozšířit při spolupráci se školou o další témata a aktivity.
Většina besed trvá 45 minut. Vstupné je 10 Kč na žáka.
Besedu je nutné předem objednat přes nás rezervační systém viz níže. Na jednu třídu lze objednat maximálně 2 lekce za školní rok. Děkujeme za pochopení.

PASOVÁNÍ DRUHÁČKŮ NA ČTENÁŘE bude probíhat v týdnu 2.- 6. října 2023. Přihlášky se seznamem dětí (uvést celé JMÉNO A PŘÍJMENÍ dítěte) je nutné donést či zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. NEJPOZDĚJI DO 13. září 2023. Děkujeme

Kontakt:

Eva Weberová
telefon: 416 732 453
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oddělení pro děti a mládež se nachází ve 2. poschodí budovy. Je možné použít výtah.

Back to top