Knihovna Karla Hynka Máchy je veřejnou knihovnou, pověřenou výkonem regionálních funkcí. Poskytuje svým uživatelům knihovnické a informační služby v návaznosti na systematicky budovaný knihovní fond a databáze knihovny. Podle možnosti zajišťuje přístup k dalším informačním systémům.

Naše knihovna

Štítky

Vážení čtenáři,

ve dnech 29. 6. - 7. 7. 2024 bude knihovna uzavřenaDětské oddělení bude mimo provoz od 29. 6. - 14. 7. 2024Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a v soboty bude knihovna zavřena. Děkujeme za pochopení.

 

V online prostoru naší OLGY si můžete poslechnout rozhovory s umělci, shlédnout komentované prohlídky, přečíst si zajímavé texty k výstavám, pokochat se pohledy do všech výstavních prostor a prohlédnout si jednotlivá umělecká díla. OLGA vám otevírá virtuální dveře nejen do právě nainstalované expozice, ale můžete se s ní vrátit i k výstavám minulým.

Knihovna Karla Hynka Máchy nabízí možnost vystavovat skupinám umělců i jednotlivcům. K dispozici je několik prostor včetně Galerie ve druhém patře budovy, galerie Kaple v prvním patře nebo na jednotlivých odděleních. Nabízíme doprovodný servis spojený s propagací i samotnou instalací výstav. Výstavní prostory nabízíme pro umělce zdarma.

Back to top