Paní Pia Bůžková ze Spolku LiPen se stala ZLATOU BABIČKOU ROKU 2023! Upřímně blahopřejeme.

V celorepublikovém finále soutěže Babička roku 2023 zvítězila naše čtenářka a členka Spolku LiPen paní Pia Bůžková. Superfinále se zúčastnilo všech 13 krajů a Praha a bezmála 800 diváků. Všechny finalistky předvedly obdivuhodné výkony. Tančily, zpívaly, prezentovaly své koníčky a záliby. Vrcholem soutěže pravé vnitřní krásy "podzimu života" byla promenáda ve společenském oblečení, kterou komentoval noblesní herec Jan Přeučil.

Stříbrnou korunku získala Božena  Jindrová z Královehradeckého a bronzová korunka ozdobila hlavu Jitky Švecové  ze Středočeského kraje. Babičku sympatie vybralo obecenstvo na místě formou ankety a nejvíce hlasů získala Jana Špičková z Olomouckého kraje. Titul "Nejstarší babička" si odvezla paní Alena  Švehláková do Zlínského kraje, ve věku 89 let předstoupila před obecenstvo a prezentovala své krásné obrazy.

Všem vítězkám upřímně gratulujeme.