Kdo bude letos oceněn titulem KNIHOVNÍK ÚSTECKÉHO KRAJE? O tom brzy rozhodne komise, která minulý týden navštívila také Místní knihovnu v Dolánkách nad Ohří. Pro letošní rok jsme totiž nominovaly do soutěže paní Zdeňku Hozákovou, knihovnici z MK Dolánky n.O. Ta se spolu s paní starostkou Evou Čtrnáctou podílí na všech obecních akcích a paní Hozáková je velkým tahounem. Knihovnu nechaly v roce 2023 celou zrekonstruovat. Fotky dokumentují, jak se komise výborně bavila při sledování fotek a videí z akcí. Držte nám palce, ať se knihovna a hlavně skvělá paní Zdeňka umístí na bedně. Vyhlášení proběhne 7.10. 2024 od 18.00 hodin v Knihovně Ústeckého kraje.

knihovnik_roku_dolanky
knihovnik_roku_dolanky_