Knihovna Karla Hynka Máchy je veřejnou knihovnou, pověřenou výkonem regionálních funkcí. Poskytuje svým uživatelům knihovnické a informační služby v návaznosti na systematicky budovaný knihovní fond a databáze knihovny. Podle možnosti zajišťuje přístup k dalším informačním systémům.

Naše knihovna

Štítky

Vážení čtenáři,

ve dnech 29. 6. - 7. 7. 2024 bude knihovna uzavřenaDětské oddělení bude mimo provoz od 29. 6. - 14. 7. 2024Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a v soboty bude knihovna zavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Osobitá, nebojácná a výjimečná…to platí jak o knize ČOKOLÁDOVÁ KREV, tak i o samotné autorce RADCE DENEMARKOVÉ, která přijala naše pozvání a přijela do Litoměřic představit svůj nejnovější román.

V úterý 28. 5. v prostorách Galerie Gotické dvojče odpovídala na otázky moderátorky Veroniky Krülle Kotoučové, které průběžně doplňovali sami diváci. Debata o obsahu, formě, procesu vzniku této výrazné knihy, ale také o spisovatelčině životě, jejím pohledu na současnost i minulost plynula ve velmi přátelské atmosféře a krásně doplnila probíhající výstavu Kapky na kameni.

Děkujeme Radce Denemarkové, moderátorce Veronice Krülle Kotoučové, fotografovi Miroslavu Zimmerovi a rovněž KC Řehlovice za spolupořádání

Více si o autorce a čtyřnásobné držitelce ceny Magnesia Litera můžete přečíst ZDE.  

Foto ©Miroslav Zimmer

1a_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm_portret
1_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
2_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
4_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
6_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
7_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
8_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
9_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
10_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
11_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
13_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
15_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
16_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
17_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
19_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm
22_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm

Back to top