upozorňujeme na změnu v letním provozu. Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a ve čtvrtky a soboty bude knihovna zavřena.
Děkujeme za pochopení.

Osobitá, nebojácná a výjimečná…to platí jak o knize ČOKOLÁDOVÁ KREV, tak i o samotné autorce RADCE DENEMARKOVÉ, která přijala naše pozvání a přijela do Litoměřic představit svůj nejnovější román.

V úterý 28. 5. v prostorách Galerie Gotické dvojče odpovídala na otázky moderátorky Veroniky Krülle Kotoučové, které průběžně doplňovali sami diváci. Debata o obsahu, formě, procesu vzniku této výrazné knihy, ale také o spisovatelčině životě, jejím pohledu na současnost i minulost plynula ve velmi přátelské atmosféře a krásně doplnila probíhající výstavu Kapky na kameni.

Děkujeme Radce Denemarkové, moderátorce Veronice Krülle Kotoučové, fotografovi Miroslavu Zimmerovi a rovněž KC Řehlovice za spolupořádání

Více si o autorce a čtyřnásobné držitelce ceny Magnesia Litera můžete přečíst ZDE.

Foto ©Miroslav Zimmer

1a_-_Radka_Denemarkova_v_Ltm_portret