upozorňujeme na změnu v letním provozu. Ve všední dny bude od 12:00 do 13:00 polední pauza a ve čtvrtky a soboty bude knihovna zavřena.
Děkujeme za pochopení.

ve dnech 29. 6.- 7. 7. 2024 bude knihovna z technických důvodu uzavřena.
Dětské oddělení bude mimo provoz od 29. 6. - 14. 7. 2024Všechny výpůjčky s datem návratu v těchto dnech budou automaticky prodlouženy.

Soboty bude knihovna uzavřena, stejně tak ve všední dny v době polední pauzy od 12 do 13 hodin.
Mimo tyto výjimky zůstává provozní doba tak, jak jste zvyklí.

po, út, pá: 8-12, 13-17
st: 8-12, 13-18
čt: zavřeno

Oddělení pro děti a mládež
po, út, pá: 8-12, 13-17
st: 8-12, 13-18
čt: zavřeno

Pro vracení knih a časopisů můžete využít náš návratový box, který najdete naproti Gurmánii (v průchodu mezi Lidickou ulicí a Mírovým náměstím).

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto!